Čvc 112024
 

Milí přátelé, děkujeme všem za krásný tábor. Byli jste opravdu báječní a společně jsme prožili krásnou „neplechu“. Moc se na všechny zájemce těšíme v příštím ročníku, který proběhne opět ve Šluknově. Termín zatím nevíme, bude záležet na tom, kdy budou školy předávat vysvědčení. 30. června je pondělí a je otázka, jestli školy na tento den budou s vysvědčením čekat, nebo je předají již v pátek 27. června. Náš tábor začne opět v nejbližším možném termínu po předání vysvědčení. To si ale upřesníme během školního roku.

Zaznamenejte si také následující termíny:

1) Obvyklý podzimní víkendový seminář před koncertem v Rudolfinu proběhne 4. – 6. října pravděpodobně opět v prostorách ČLA Trutnov.

2) Pokud se nám podaří zrealizovat podzimní výlet do Polska, směřujeme k termínu podzimních prázdnin 26. – 30. října.

3) Koncert Vánoční myslivecké setkání, na kterém budeme účinkovat, se koná v neděli 1. prosince dopoledne.

NA VŠECHNY AKCE NAJDETE INFO A MOŽNOST PŘIHLÁŠENÍ ZDE NA TĚCHTO WEBOVÝCH STRÁNKÁCH. ZÁROVEŇ VÁS VŽDY UPOZORNÍME POMOCÍ FB SKUPINY TRUBAČSKÝ TÁBOR ŠLUKNOV.

Řada z vás je přihlášena na Letní kurz trubačů, který se koná již za tři cca týdny v Chlumu u Třeboně. Pokud jste si nevzali z tábora své noty na domácí cvičení, napište mi, pošlu vám je v PDF. Pokud se objevíte na LKT V Chlumu, předám vám je tam. Pokud se v Chlumu chcete objevit, třeba jen na pár dní, jste kdykoliv vítáni. Kdo byl ve Šluknově, za Chlum nic neplatí. Museli byste ale přijet s rodiči a obstarat si ubytování, protože Chlum není tábor, je určen především pro dospělé. Moc rád vás ale kdykoliv uvidíme.

Krásné prázdniny přejí Píďa, Hanka, Martina a všichni ostatní organizátoři.