Úno 172021
 

I přes nejistou situaci bychom velmi rádi uskutečnili v létě druhý ročník Letního trubačského tábora (dále LTT).

Jeho konání bude samozřejmě záviset na epidemiologické situaci. Na rozdíl od minulého roku by však mohly být k dispozici testy, které budeme schopni sami na místě vyhodnotit. Pokud bychom byli schopni otestovat všechny účastníky před nástupem na tábor a v průběhu akce je případně ještě přetestovat, mohl by se tábor konat. Z naší strany jsme připraveni a náš vzácný a spolehlivý partner SLŠ Šluknov se na LTT velmi těší. Samozřejmě je možné, že nastanou neočekávané komplikace, ale věřím, že bychom měli technické překážky dokázat zvládnout.

 

  • Termín je sobota 3. července – sobota 10. července 2021.
  • Místo pořádání je Domov mládeže a Školní budova Střední lesnické školy ve Šluknově.
  • Pořadatelem tábora je ČMMJ prostřednictvím svého Klubu trubačů a SLŠ Šluknov. Odpovědnou osobou pro oblast výuky mysliveckého troubení a společenskou náplň tábora bude Mgr. Petr Duda. Odpovědnou osobu pro oblast přírodovědy, lesnictví a myslivosti vybere ze svých řad vedení školy.
  • Rádi přivítáme děti a mládež ve věku zhruba 9 – 16 let. Mohou se hlásit i účastníci o rok mladší, podmínkou je samostatnost a schopnost soužití s kolektivem.
  • Přihlášky na tábor bude možné jako obvykle posílat v průběhu dubna pomocí elektronického formuláře na stránkách www.SMTdolce.cz
  • Cena tábora bude upřesněna, bude se pohybovat kolem 7 000 Kč (záleží ještě na mnoha vstupech).

Náplní LTT bude výuka mysliveckého troubení na lesnice a borlice určená jak hrajícím trubačům, tak naprostým začátečníkům. V myslivecké části budeme společně získávat lesnické a přírodovědné znalosti potřebné pro myslivost. Den bude rozdělen na tři části: dopolední hudební, odpolední mysliveckou a podvečerní společenskou. Součástí LTT bude táborová hra, spojená s množstvím různých praktických činností.

Podrobnosti budeme zveřejňovat zde i na FB Petr Duda a Skupina Trubačský tábor Šluknov. Případné dotazy rádi zodpovíme na telefonním čísle 777 846 757, nebo písemně na info@smtdolce.cz

Těšíme se na vás!

Za organizátory LTT Šluknov 2021 Petr Duda